| bleakk a întrebat:

Credeti ca un baiat care are o operatie pe burta/abdomen ar putea fi refuzat de o fata? E ceva rau si poate fi refuzat sa faca sex?

Răspuns Câştigător
| Interfectorem a răspuns:

Eu unul nu văd nici o problemă și nici nu cred că este un motiv întemeiat ca respectiva fată să nu facă sex cu tine. Doar dacă este încuiată la minte, altceva nu pot să-ți spun.

6 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu.

| SuckTheGod a răspuns:

Din intrebarile tale observ ca ai o obsesie pe acest subiect. Crede-ma ca operatia nu are nici o importanta.

| bleakk explică (pentru SuckTheGod):

Nu este vorba de obsesie. Caut sa discutam si sa cercetam toate posibilitatile, ce este rau in asta? Daca la o alta intrebare pe acelasi subiect am primit 1-2 raspunsuri si alea aiurea, de la niciun user serios, degeaba.

| SuckTheGod a răspuns (pentru bleakk):

Sunt fete pe care le deranjeaza si pe care nu le deranjeaza, nu vad ce e asa greu de inteles.

| anonimuu a răspuns:

Da ma, cand te duci la f***t prima data te cauta sa vada daca esti operat.