| Solinutzika a întrebat:

Credeti in dragostea dintre un baiat mai sarac si o fata mai bogata decat el? Detaliati!big grin

Răspuns Câştigător
| mikey06982 a răspuns:

Dupa idee tu esti victima big grin big grin sigur ca exista dragoste intre baieti saraci si fete bogate, desi asta noi nu ar trebui sa v-o spunem, ar fi bine voi sa va dati seama de acest lucru, daca va iubiti nimeni nu are dreptul sa stea intrevoi, nici macar bogatie si saracia?
Baftabig grin

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Normal ca cred, chiar cunosc cazuri

| Leon a răspuns:

Trebuie sa credem noi sau trebuie sa creada ei? Depinde ce intelege fiecare prin dragoste.
Daca iti place de cineva iti place si gata.

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

O dragoste adevarata nu se face dupa cat de bogata sau saraca este pers resp, se formeaza dupa sentimentele puternice dintre 2 persoane happy

| Trolli a răspuns:

Bineinteles, atata vreme cand este vorba de dragoste, respect si incredere!
Cand te indragostesti, inima nu tine cont de portofelul partenerului.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred în dragoste.Nu cred într-o posibilă relaţie şi un posibil viitor împreună a celor doi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si normal ca exista asa ceva, numai sa nu existe impedimente din partea parintilor fetei, cam asa se intampla mai mereu dar parintii nu-si dau seama cat de rau ai fac proprilui copil

| IulianDBI a răspuns:

Depinde, daca tu esti urata iar el macho e clar ca sta cu tine pentru bani, deci ideea e urmatoarea, mai intai asteapta si vezi daca chiar te iubeste, desi nu stiu ce sa zic, fii doar sceptica.

| marik99 a răspuns:

Eu unu nu. De ce? Mi s-a intamplat chiar mie. Nu toate fetele sunt ca ea dar majoritatea sunt increzute si prea mandre de ele. Adica, de parca ar fi ele zitele AFRODITE, pentru ca sunt mai multe. Tot ce pot spune este ca, daca acea fata nu este o increzuta plina de ea, se poate asa ceva. In cazul baiatului, ar trebui sa aiba ceva sentimente nu ceva gen :" Ba, mai du-te-n gura..." sau alte chestii de fata cu ea. Mai bine si-ar schimba comportamentul daca chiar ii place de acea fata.

| costy2120 a răspuns:

Nu conteaza bogatia cum nu conteaza varsta sau frumusetea, tot ce conteaza este sentimentele care le impartaseste unu cu altu.

| carelululu a răspuns:

O fata bogata eu am intalnit si fara sa stiu m-am indragostit nu e vina mea care tot ce vrea o iubesc doar pe ea (spune salam)