| demokratik90 a întrebat:

Credeti in in femei? ce vor ele mai des, banii sau viata noastra!?

5 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Cred ca banii. : ) )

| VacutzaRoscata a răspuns:

Madalina2,gandim la fel love struck

| francesca89 a răspuns:

Vrem un barbat care sa ne iubeasca, si care sa aiba grija de noi...aici vine problema cu banii...

| Andreia06 a răspuns:

Depinde de fiecare in parte. Nu toate femeile se vand. Eu una as prefera o persoana care sa-mi fie alaturi neconditionat, in care sa pot avea incredere deplina, care sa ma inteleaga atunci cand am cea mai mare nevoie, care sa ma iubeasca. Acum sa nu fim ipocriti si sa spunem ca banii nu conteaza, pentru ca conteaza. Viata este destul de grea. Dar banii ii putem face impreuna, nu trebuie sa fie plin de bani ca sa fiu cu el. Totul se construieste in timp si daca exista iubire si intelegere se rezolva toate.

| Ociudatenie a răspuns:

Eu personal de la un baiat tot ce vreau este iubire si sinceritate totala...dar fiecare cu paperea lor!