| TheLittleStrange a întrebat:

Credeti in iubire la prima vedere?'Daca da, de ce?

Răspuns Câştigător
| AliceHappyGirl a răspuns:

Nu cred in iubire la prima vedere, dar cred in atractie la prima vedere.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Narcis2007 a răspuns:

Da...odata m-am indragostit "instant"

| Ambasada a răspuns:

Pai.thinking
Da.clar dalaughing
La 13 ani eram cu niste prietene thinking
Si a venit varami'o cu un tip...day dreaming
Ma tot uitam la el si el la mine rolling on the floor
...Si cam asa au continuat 4 zile laughing
Dupa care a venit la mine cu o papadie rolling on the floor
Si din ziua aia am tot vorbit am facut schimb de id'uri.
Si acum 4 luni ne'am despartit big grin.Mai exact fix cu 3 zile de craciunlaughing
Si peste 2 saptamani fac 15 ani big grin
Iar dupa ce ne'am despartit ...Parca nu ma puteam gandii la altulthinking
Dar o sa imi treacarolling on the floor
Oricum.a fost prima dragoste blushing
Si nu prea cred ca se intampla chestii din astea thinking
Dar nu imi pare rau ca am fost cu el atata :X
Si nu a fost pe interes [sex la asta ma refer] laughing
Nu s-a gandit niciodata la astathinking Adica nu de fata cu mine credlaughing
Si el are acum 17 big grin
Si putin regret ca ne'am despartit ...ca sti, nu gasesti de astia in fiecare zi laughing
Si nu cred ca o sa mai gasesc thinking
big grin!

| iLexii a răspuns:

Sincer eu nu cred... big grin Pentru ca nu cunosti persoana respectiva, nu sti de ce este capabila si toate astea. big grin Probabil esti atras doar de aspectul fizic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O da! day dreaming
Eu cred in iubire la prima vedere, atunci cand parca lumea se opreste in jurul tau si nu iti poti indrepta privirea in alta parte si orice ai vrea sa spui suna doar ca : " aaa...pai...eu"laughing
Se spune ca 80% din relatiile fondate prin dragoste la prima vedere sunt de lunga durata.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simpatie da, dar nu iubire, întâi placi nu iubeștiwinking.

| cristina_4754 a răspuns:

Sincer eu cred ca poti sa placi o pers cand o vezi prima data dar te indragostesti de ea pe parcurs
Parerea meabig grin

| Alexz_7862 a răspuns:

Depinde de tine...adca nu crezi in dragoste la prima vedere, roaga baiatul sa mai treaca odatalaughing
Dragostea la prima vedere exista...dar de multe ori, este un foc de paie, o simpra impresie despre cineva, care se va risipi in timp...sau nubatting eyelashes