| ButterflyPaulina a întrebat:

Voi credeti iubire la prima vedere?

7 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Cred doar in atractie la prima vedere!
happy

| Doηηa a răspuns:

Clar,nu.

| AndyLavy a răspuns:

Nu exista asa ceva. Nu te poti indragosti iubi etc intr-o clipa, doar l-ai vazut si gata. Dragostea se construieste ..in timp, si are la baza foarte multe lucruri. Poate fi atractie la prima vede, si nimic mai mult.

| Alisse a răspuns:

Nu.

| AndreiPiticu99 a răspuns:

Ori ce e posibil, dar eu cred ca poate atractie la prima vedere, cum am mai zis, e posebil si iubire la prima vedere dar nu prea se intampla asa ceva in anul 2013, daca puneai acum 50 de ani intrebarea asta sigur iti spuneau toti ca cred tongue, BFT

| justHISgirl a răspuns:

Nea... e vrajeala.nu poti sa te indragostesti de un om fara sa-l cunosti. dupa mine e o absurditate totala

| Yumenohana a răspuns:

Mhh..suna destul de ridicol "iubire la prima vedere " ..sunt de acord cu atractia la prima vedere..cu placutul.dar nu iubirea.Normal iubesti atunci cand ajungi sa cunosti destul de mult acea persoana cu care esti si printr-o simpla "intalnire" nu cred ca ajungi la sentimentu ala.