| anonim_4396 a întrebat:

Credeti in vraji? Daca da, imi spuneti si mie vreo vraja?

Răspuns Câştigător
| GyeBaek a răspuns:

Cea mai simpla este ritualul pentagramei.rituaul il cauti singur daca te intereseaza

19 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cum sa-ti spun eu tie, ca sa intelegi?
Mama Omida nu e user TPU!

greece12
| greece12 a răspuns:

Varianta imbunatatita spune sa-l saruti pe obraz cu buzele pline de glitter,nu iese nici cu demachiant...
Si,legat de site-urile porno,poti sa spui,nu pentru mine,ca eu am intarziat sa-ti raspund, dar pentru marea masa a gamer-ilor TPU care stau de aproape trei ore, asteptand!

| Zenithf a răspuns:

Eu cred ca aceasta intrebare nu a fost postata aici din greseala. Da, cred in vraji, eu am fost vrajitor, specialist in abureala, si fratele meu imi zicea Aburelu' din pricina asta.

Răspuns utilizator avertizat
| oanard174 a răspuns:

Nu cred,deci chiar sunt niste prostii,vrajile sunt crezute doar de oamenii care nu au creier,e o prosteala pe fata, acum o sa fac o vraja sa castig maine la loto, ma scuzi.

| AnonimSoul a răspuns (pentru oanard174):

Draga oanard174: cu tot respectul iti spun ca la varsta pe care o detii, cred ca e super indicat sa nu arunci expresii, gen: ''nu au creier'', indiferent de tematica... creierul tau e inca in dezvoltare...
Multumim anticipat!

| oanard174 a răspuns (pentru AnonimSoul):

Deci nu trebuie sa iei o carte dupa imaginea de pe coperta, sper ca ai inteles.asta e modul meu de gandire si de a vorbi, fiecare are comportamentul sau, asa ca fiecare sa vb cum vrea si sa faca cum vrea.

| LolitaLempicka a răspuns:

Vrajile exista. vraja cu mortu, cu pasarea.care sunt pomenite si in dezlegari.In moliftele Sf.Vasile cel Mare, care sunt f. puternice impotriva acestora. daca mergi la biserica si crezi in Dumnezeu nu se va lipi de tine nimic.

| RuxiiRawrr a răspuns:

Peri aghiuta, prinde-ma de puta!laughing

| tenutza a răspuns:

Ce tu nu stii jocul "magic"?laughing

| LiK3 a răspuns:

Hocus Pocus laughing

| IsBlacks a răspuns:

Vraji pai sa vedem? haoleauuu doamnee da sa moara toti prostii care cred in cacaturi! Hamin!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu iti doresc sa ai de a face cu ele; sint foarte periculoase, unele.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia de aici, sunt magician, dispari!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ini mini, hop si asa te-ai prostit de tot mai, na!

| Progaming50 a răspuns:

Fii atent aici.
Vrajile nu exista(poate blesteme da). Dumnezeu a dat pamantul asta fara vraji si alte porcarii de genu.Te sfatuiesc sa nu zici niciodata chestii de genu:Ma jur pe mama, Te blestem, Sa dea Dumnezeu sa mori etc. Daca crezi in Dumnezeu esti cel mai puternic om din lume!winking

| Plutonieru a răspuns:

Ia daicisa vraja ****mas in teasta ta Andimij Caranda bui tu scarpelo andocar vraja in drigoste laughing

| Madalinaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Hocus pocus preparatus! sau Ini mini, hop si asa ce e cu intrebarea asta!