| RAY a întrebat:

Crezi ca conteaza inaltimea in alegerea unui partener?

Răspuns Câştigător
| corhaz a răspuns:

Normal da. 90 % din fete vor un partener care sa fie mai inalt ca si ele. fetele de 1.60 considera inalt un baiat de 1.70 iar fetele de 1.70 un baiat de 1.80 si asa mai departe

12 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, cel putin pentru mine nu.

| HueyFreeman a răspuns:

Da. Oricat de mult ti s-ar zice ca nu, fetele vor un partener mai inalt ca ele.

| NameHarris a răspuns:

Ba nu preawinking Dar nici noaptea cand te vede sa spuna uite tatal cum isi plimba ficalaughing)

| RAY explică (pentru NameHarris):

Eu ma refer la inaltime mica nu mare si ma refer referitor pentru baieti

| NameHarris a răspuns (pentru RAY):

Pai daca nu ai explicat cum trebuiewinking

| RAY explică (pentru NameHarris):

Sorry, spune acuma

| kyliejenner a răspuns:

Da, personal nu m-as simti confortabil cu cineva care e cu 30cm mai inalt sau mai scund decat mine, you know

| Ad3lyna02 a răspuns:

Pai da. Eu am 1, 60 si consider ca baiatul ar trebui sa fie mai inalt ca mine ( ca doar e baiat ).

| officialalex a răspuns:

Dupa mine ar conta doar inaltimea in caz ca ar vi prea inalt\inalta sau prea mica la inaltime.

| AnonimD14 a răspuns:

Teoretic nu, practic. ca fata e aiurea sa umbli cu unul mai mic. ma refer si la varsta si la inaltime laughing) fata sa aiba 2m si baiatu 1m, zice lumea ca iesi cu copilu laughing)

| NameHarris a răspuns (pentru AnonimD14):

Cu inaltima ai dreptate dar cu varsta nu preabig grin

| RAY explică (pentru NameHarris):

Ofera o solutie