| anonim_4396 a întrebat:

Crezi ca un barbat de 23 de ani care are o iubita de varsta lui poate iubi o tipa de 16 ani? Ne poate iubi pe amandoua? Ma poate iubi mai mult pe mine ca nu ma daruiesc.sau pe ea cu care are o relatie sexuala?

5 răspunsuri:
| stresu a răspuns:

Daca iti place sa fii haina de vreme rea, n-ai decat sa continui. Dar mi se pare lipsa mare de respect fata de tine sa accepti asta. El se joaca cu 2, se simte bine, tu oftezi acasa...frumos asa? Eu zic sa il lasi; asa, si sa nu te culci cu el as zice eu, ca nu imi pari pregatita deloc si vei ramane dezamagita mai ales daca ai de impartit tipul cu altcineva.

| mihaela_8362 a răspuns:

Deja baietii de la 20 de ani in sus care vorba aia au terminat liceul si asa mai departe, nu mai au chiar gandirea aia ca la 16 ani.Majoritatea vor doar sex si chestii din astea. Poate tu ai un suflet mai bun si incearca doar sa te vrajeasa. Mai ales daca are si o iubita chiar vrea decat sa te bage in pat.Slabe sanse sa te iubeasca, dar oricum succes!

| sakurabutterfly a răspuns:

Nu cred ca iti doresti sa fii pe locul doi.Sa stii ca cu ea se culca si a doua zi te saruta pe tine... poti ajunge astfel in situatii disperate...si cel mai sigur la o deceptie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut. ma numesc Dana. am in curind 15 ani. sunt indragostita de un baiat cu un an mai mare decit mine, dar el nu prea imi atrage atentie, lui ii place dee o alta fata dar acea fata are prieten ce sa fac? dati-mi va rog niste sfaturi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poate iubi doua fete. Iubeste doar una dar vrea sa abureasca doua, 3 sau 4, ca orice baiat. ai grija de tine.