| anonim_4396 a întrebat:

dragilor!
un barbat de 38 de ani poate iubi o fata de 19 ani? este o problema pentru barbati diferenta de varsta? sau o considera un atuu? nu e interes de bani si nici nu e casatorit, nu se afla intr-o relatie

6 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Mai mult ca pe soția pe care o înșală.

| RainmakerX a răspuns:

Buna Bianca! Da, poate, de ce sa nu poata? Insa fata poate sa simta ceva pentru un astfel de "bosorog"? Fii serioasa! Este cu el doar din interes (ex: pentru bani), nu ai cum sa simti cine stie ce pentru un astfel de domn care ar putea sa-ti fie tata.
Si chiar daca poti ...atunci esti o exceptie deci felicitari!

Da, el poate sa simta ceva pentru fata dar fata urmareste ceva...nu are cum sa fie indragostita nebuneste dupa cineva care i-ar putea fi tata.
Este doar parerea mea.Din pacate este...este interes de bani.
Bafta!

Ps:Exista si exceptii, bineinteles, dar acestea sunt foarte rare.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, de ce nu? happy

| Cristinaaa57 a răspuns:

Da normal, poate sa fie tatal acelei fete, sa fim seriosi fata aceea mai are sa-si traiasca viata, si cred ca nu vrea alaturi de un mos.sa fim seriosi acum... poate doar pentru o Aventura sa fie cu acea fata acel barbat si acea fata sa fie ori prea proasta ori pentru bani

| Sweet155 a răspuns:

Poate iubi o fata de 19 ani dar nu mult timp.