| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce vreti sa va surprindeti iubitul de ziua indragostitilor?

7 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Cu ceea ce il surprind zilnic! cu firea mea nebunatica! asta il innebuneste!

| Psihoyounger a răspuns:

Ideal ar fi cu subiectul zilei: dragoste!

Psihoyounger

| ÅñdRa a răspuns:

Hmmmmm...
nici eu nu stiusad
dar o sa ma mai gandesc... poate reusesc sa-i cumpar ceva ce sa-i placa si lui.

| Corinne a răspuns:

Nu am nici ce`a mai vaga idee straight face ma mai gandesc thinking astept sa vad cu ce ma surprinde elbatting eyelasheslove struck

| Antonimu a răspuns:

Cu parul... straight face

| Casiana a răspuns:

Cred ca nu o sa ii cumpar nimic.Nu da doi bani pe cadouri si eu la fel. O plimbare prin parc day dreaming...Sa ne spunem te iubesc, sa ne sarutam, chestii din astea. Vreau sa ii simt iubirea si eu sa il fac sa o simta pe a mea, nu cred ca un cadou conteaza phbbbbt...winking

| blondutzata a răspuns:

Daca lui ii place atat muzica o sai cumpar acel microfon la 200 de euro unde inregistreaza si e real si o sa mai vad