| Possible a întrebat:

Cu cite zile inainte de menstruatie te doare burta si sanii?

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pe mine ma doare foarte tare burta si spatele cu o zi inainte sa imi vina.

Răspuns utilizator avertizat
| Andr3 a răspuns:

Fiecare fata este diferita. poti avea si alte simptome, nu neaparate cel spuse de tine, sau nu poti avea deloc.SPM-ul (sindromul premestrual) poate aparea la unele fete chiar cu 14 zile inainte, la alteele doar cu o zi inainte.Simptomene difera de la dureri de burta si de spate la greturi si ameteliwinking

| anonimbay a răspuns:

Pai pe mine ma ia durerile cu cateva ore inainte, intr-un fel e bine ca Stiu ca mi vine, dar e SI rau ca ma tine ceva timp durerea Si e groaznica

| Mada1811 a răspuns:

Pe mine ma dor sanii cam cu o saptamana inainte iar burta cu o zi inainte sa imi vinatongue asta depinde de la persoana la persoana.fiecare cu organismul ei!