| vreaubebe a întrebat:

Ziua 27 fara simptome normale de menstruatie. Am CM regulat la 28 de zile, vad ca de data aceasta nu ma mai doare burta deloc, ma inteapa in schimb, iar sanii sunt mult mai putin durerosi decat de obicei si sunt foarte moi. Oare ce se intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Posibil sa fie sarcina sau o dereglare menstruala.

| katala a răspuns:

Mai ai rabdare 2-3 zile si incearca un test barza. E posibil sa ti se fi indeplinit dorinta. Bafta!

| vreaubebe explică:

Mi-a venit menstruaia din nefericirecryingcryingcrying