| Anness a întrebat:

Cue e plac fetele blonde si cu ochi albastri? si cue e plac fetele brunete cu ochi negri?

Răspuns Câştigător
| koshmarul a răspuns:

Mie imi plac foarte mult blondele cu ochii albashtri dar sa fie blonde natural si ochii sa fie albashtri albashtri inchis, nu am vazut nici o persoana asa in realitate doar in poze, poate era modificata poza, nu stiutiu, funda

7 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Bruneta cu ochi negrii. Macar nu sunt bancuri despre ele.

| cosmin21 a răspuns:

Brunete clar

| AnaBejenaru a răspuns:

Bun,deci cred ca e o intrebare pentru baieti big grin.dar mie imi plac ochii mei :X mari si caprui spre negru:X ...si la baieti prefer ochii verzi sau albastrii :X

| BomBonika_9617 a răspuns:

1) Invata sa scrii!

2) Eu sunt blonda si cu ochi apropae negrii :X

De blonde nu stiu ce sa zichee hee pentru ca sunt fatalaughing... si numi pot da cu parerea:p

Daca ar fi baiat mi-ar placea sa bie brunet si ochii caprui sau saten cu ochii caprui / negrii!:X:X:X

| Eu_1327 a răspuns:

Chiar sunt curioasa, eu sunt blonda cu ochi albastri (natural) dar nu cred ca, conteaza culoare parului sau al ochilor, important e caracterul al o pers...

| luptatoru a răspuns:

...brunete cu ochi caprui spre negru asttea imi plac.si un pic asa faptuase si apetisante...

| Vikussik_9213 a răspuns:

Buna!
Sincera sa fiu e mai bine sa fii blonda,eu sunt bruneta si sunt an Belgia si la scoala ude anvat sunt foarte multi arabi si toate sunt brunete cu ochii negri, din scola doar o fata e blonda si cu ochi albastri, are un par ata de frumos si niste ochi albastri ca diamantul.
Mai frumoase sunt blondele.