| foreveryoung10 a întrebat:

Cum a avut loc primul vostru sarut? Cea mai romantica poveste primeste FUNDA

Răspuns Câştigător
| Danutul22 a răspuns:

Ah.ok, fiecare sarut romantic are o poveste( a mea e lunga) deci..asta a fost cand eram inca in generalabig grin in clasa a-1-a eram prieten ff bun cu o fata, am fost impreuna la gradinita si faceam tot impreuna, eram mereu acolo unul pentru altul :X dar, in clasa a-5-a ceva s-a intamplat. eu m-am dat pe muzica, mi-am facut trupa..si am inceput sa umblu cu trupa si cu prietenii trupei si tot asa.iar ea, si-a gasit o prietena mai mare, si a intrat in anturajul ei..noi doi stand in Navodari, ea pleca mereu in Constanta iar eu imi petreceam timpul in Vama. in clasa a-8-a am stat iar 1 zi impreuna, intamplator. puteam sa jur ca eram cel mai fericit om din lume. dupa aceea a inceput problema cu invatatul pentru examene. Am fost admisi la liceu si..eram 100% sigur ca noi o sa facem naveta impreuna. dar, ea a intrat la Academia Militara de la Breaza si eu la G. Calinescu..imi venea sa mor. 2 ani, am incercat sa o uit..pana intr-o vara m-a sunat si mi-a zis : ''Haide la mine in fata blocului sa-ti mai vad si eu mutra''. si.m-am dus, nu stiam ce voi face laughing cand am ajuns acolo am vazut-o, era complet neschimbata.m-am oprit in fata ei si eram fara cuvinte, nu stiam ce sa fac.ce sa zic...si m-am gandit asa: ''Omule, 12 ani am vrut sa o sarut..nu o sa astept inca 12'' am tras aer in piept, m-am apropiat de ea..si fix in locul unde o asteptam mereu in tinere sa coboare scarile, am sarutat-o, cat de bine am putut.mi-am pus toata pasiunea, inima si sufletul in sarutul acela, cred ca. daca era un Love-meter in jurul nostru exploda.

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

A fost mai mult un schimb de salivă eu nu i-aș spune sărut sad

| neutrino a răspuns:

Am sarutat-o clasic si nu mai stiam cand sa ma opresc. Dar i-a placut!

| Skilline2012 a răspuns:

Du-te-n ***** ma-tii. Nu v-ati plictisit de aceleasi intrebari stupide, bai forever alone?

| foreveryoung10 explică (pentru Skilline2012):

Daca doar atat iti poate mintea...big grin te las asa :*

| Skilline2012 a răspuns (pentru foreveryoung10):

Buna replica. Scuze, nu eram in apele mele...

| Burlacu006 a răspuns:

Pai pimul meu sarut...a fost cand aveam vreo 7-8 ani si eram afara cu o fata tot de varsta mea iar aia mai mari neau vazut ca ne intelegem bine si au venit la noi si au inceput sa zica pupativa, pupativa si ne-am pupat.