| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost prima partida a voastra de sex? cum sa ma pregatesc pentru acest eveniment?

Răspuns Câştigător
| dragut1992liviu a răspuns:

Trebuie sa fi increzator si relaxat ca sexul nu e ceva stresant, e ceva placut.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu te pregatesti pentru ca se intampla tot atunci cand nu te astepti

| KaterinaPetrova a răspuns:

Prima oara...laughing ca doi copii prosti! rolling on the floor eu zic sa te documentezi foarte bine nu sa te grabesti ca fata mare la maritat.happy

| aLyNuSh a răspuns:

A fost pentru aman2 prima data, tremuram si eu si ea, si stiam ca trebuie sa fiu mai "puternic" ca ea si sa o linistesc. Apoi totul a venit de la sine nu trebuie sa te pregatesti decat cu un PREZERVATIV si multa dragoste.

| blueheart a răspuns:

Hei! Vrei sa faci sex sau dragoste? Sunt doua lucruri diferite.
Daca vrei sex, ok, doar protejeaza-te.Nu cred ca trebuie sa te pregatesti prea mult.Doar sa-ti gasesti partenerul potrivit.

| Nebunatyca69 a răspuns:

Dureroasa straight face

| lavinutsa a răspuns:

Psihic+un duslaughing:*

| Abraxos a răspuns:

Deci sa incep cu inceputul.Ea a venit la mine cica ne uitam la un film laughing. Dupa vreo 30 min a inceput sa se dea la mine, ne-am sarutat bla bla bla. Dupa aia ea sa dezbracat si sa masturbata vreo 10 min pana m-am dezbracat si eu. Dupa aia a inceput distractia.I-am bagat-o atat de tare incat a intrat cu tot cu **** si ea a inceput sa urle zici ca i-am bagat o buturuga in vagin. Dupa aia a inceput sa mi-o suga si ca sa se razbune m-a muscat de coiul drept. Dupa aia i-am traso in cur vreo 30 minute pana cand ii amortise. Apoi in ultima parte i-am bagat-o asa de tare in vagin ( o am de 22cm) incat i-am penetrat peretele vaginal in trei parti perpendiculare.A urlat si au venit vecini si ea sa plans ca n-am violato bine. Dupa asta ne-am despartit ca eu nu mai vroiam sa *** o fata care are vaginul penetrat la maxim.

| dragut1992liviu a răspuns:

Pai eu am fost chemat la ea acasa si dupa totul a venit de la sine, am trecut peste timiditate si peste toate care ma impiedicau sa fac asta.

| Pop_Alexandru_1990 a răspuns:

Simplu ia-ti un prezervativ