| MissEmma a întrebat:

Cum a fost prima voastra partida de sex? Ce ati simtit? E adevarat ca prima oara nu se uita?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niciuna din ele nu se uita doar daca se schimba la foc automat candidatii le uita pe toate cand le-a facut.

| RxTx a răspuns:

Mai bine de dragoste
si recomandat dupa casatorie in familia ta in casa ta

| Woodenpints91 a răspuns:

Io am uitat-o. Eram matolit.

| kamykaze88 a răspuns:

Sincer la mine a fost cam sec straight face as vrea sa uit dar ma chinuie sad cred ca a fost cea mai nasoala partida din viata mea nici un pic de daruire nimic sec sec mai sec ca desertu'

| JustDoIt456 a răspuns:

Crezi ca asa ceva se uita? Imposibil.

| Zoozik a răspuns:

Pentru mine ca fata a fost ceva special...a durut foarte tare ce e drept, dar a fost ceva frumos mai ales pentru ca il iubeam si ma iubea si inca ne iubimhappy.

| andreiemil a răspuns:

Cand o sa faci sex baietas adica pe la vreo 49 de ani o sa stii, ca sa ai mai multe sanse poti sa te faci travestit

| darrio2007 a răspuns (pentru andreiemil):

Baietasul este fata. Daca este pentru MissEmma.

| andreiemil a răspuns:

L-am vazut la web pe miss emma e baiat, daca nu vezi bine ia-ti ochelari darrio2007