| Deny_6650 a întrebat:

Cum a fost prima voastra partida de sex? >: Cine are curajul sa-mi >zica?:

Răspuns Câştigător
| carpediem a răspuns:

Ametitoare, lunga si scurta. A fost o avalansa de stimuli noi care ma nauceau, plus endorfinele de rigoare. Acum mi-se pare banal, atunci a fost extazianta. Vorba alora din reclama" stimuli pentrusimturi...five"...

3 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Nu știu cînd o să aflu o să-ți zic

| deea89 a răspuns:

Cred ca sunt prima fata...blushing
prima oara la mine a fost ok.m`am simtit bine dar in acelasi timp a fost si dureros happy

| ASDmasgasd a răspuns:

Cand o sa fac o sa-ti zic happy, la tine cum a fost big grin?