| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! Baieti ce ati simtit la prima partida de sex?

Răspuns Câştigător
| eulliric a răspuns:

Ba,sincer, pe mine nu m-a durut nimic.am intampinat probleme ca si fata era virgina, insa nu mai mult de 5min. apoi a mers totul ca "uns", daca pot spune asa.nu mirific, dar nici dezastruos.o "prima data" ca a fiecaruia, nu o consider prea speciala, tinand cont ca sunt de sex masculin -_-

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sincer sa fiu a fost un dezastru prima partida de sex, era buna femeia dar nu m-am simtit asa de bine.

| cosmin21 a răspuns:

Ceva frumos care nu poate fi descris in cuvine, incearca si o sa vezi

| play4girls a răspuns:

Am avut o lejera furnicatura la degetul mic de la piciorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Placere si a 2-a zi o durere in picioare, ca niste carcei happy

| cristinelbc a răspuns:

Ca e bestial

| catalinmititel a răspuns:

A fost misto cu gagicamea e chiar acumm langa mine simi da palme ca scrium pe net ce s-a intamplat cu noi e bomba sexy a mea