| fraise99 a întrebat:

Cum a fost primul vostru contact sexual?

Răspuns Câştigător
| OnlineZ a răspuns:

Iti dai seama ca pentru fete primul contact sexual nu e atat de placut.
Este putin dureros si nu simti nimic special decat sentimentul ca esti cu persoana iubita care este de neimaginat ceva uimitor!

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal.

| corbulalbrosu a răspuns:

S-a intamplat atat de demult incat acum imi pare doar un vis.Actul in sine oarecum l-am uitat, s-a estompat dar nu si partenera a carei imagine imi este si acum vie.

| neutrino a răspuns:

Fain, de neuitat si cel mai important lucru a fost ca am reusit sa nu ma fac de rusine.

| Emilian65 a răspuns:

A fost de vis si de neuitat.

Răspuns utilizator avertizat
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Hmm niste emotii dar avand in vedere ca am studiat terenul inainte nu am stat sa caut,, gaura,,.In rest toate frumoase si contrar chestiei cu ejacularea prematura mi-a luat ceva (nu stiu cat) pana acolo. Precis de la prezervativ care nu imi place in mod special, plus ca imi taie din senzatii. Dar macar nu m-am facut de rusine laughing