| tAke a întrebat:

Cum a fost primul vostru moment sexual cu o virgina? dau fundita

Răspuns Câştigător
| Leon a răspuns:

Ati luat-o razna cu ale virgine pe situ asta. eu n-am avut nicio femeie virgina pana acum, pur si simplu nu i-am dat importanta acestei chestiuni(sex cu o virgina), desi acum am cel putin curiozitatea sa am o astfel de relatie. cateodata mi se pare ca sunt exagerat, dar vad ca sunt unii chiar disperati dupa chestia asta(nu ma refer la tine), sa le spuna cineva ca o sa se intample si asta.

4 răspunsuri:
| bogdan74688 a răspuns:

Superb, dar aia si fiindca am stiut ce sa fac - prima data si pentru mine cu ea

Sfatul meu, ai grija sa nu uiti de preludiu, dar mai ales, ca e prima data pentru ea - incearca sa citesti ceva inainte daca chiar vrei sa stii mai in detaliu:
http://sexaz.ro/primul-contact-sexual-dezvirginarea.htm
Fi calm, relaxat ( cat poti ), si totul va fi bine :) nimeni nu s-a nascut prima data.

PS: Daca vrei sa fi romantic, si sa faci totul perfect, incearca lumanari parfumate, petale de trandafiri s. a. :) zic doar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vrei detalii sa faci o laba?

| tAke explică:

Bun deci ziceti-mi cum a fost nu dati raspunsuri din astea ca uitate aici nu stiu ce

| sLk a răspuns:

A fost fain pentru minelaughing Pentru ea cred ca a fost dureros...Vine ea la mine si ma intreaba nu vrei sa facem ceva? Eu: Ce? Ea: Sex Eu: Ai mai facut? Ea: Nu Eu: Treci la aparatlaughing...Pana acum am dezvirginat 3 fete si chiar maine mai am pe unalaughing Bafta All