| CarinaVonPhetamine a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut? Nu vreau sa raspundeti gen "misto" sau "belea" povesti. ti >8-

Sunt curioasaa:d

Răspuns Câştigător
| Intelligence a răspuns:

Intamplat acum`s vreo 2 ani cu actualul meu iubit big grin Acum am 16.
El a venit la mine.
ne-am uitat la un film.
Dupa aceea am ramas singuri in camera.
Era o atmosfera ciudata.
Camera era semiluminata.
Afara batea un vant.ff. tare. misca nucul din fata apartamentului.
El s`a apropiat de mine.mi`e mi-a ramas inima`n loc.pentru ca nu ma mai sarutasem niciodata.
mi-a atins usor buzele cu buzele lui.
Apoi.am continuat am continuat.insa eu aveam gura prea mult deschisalaughing[nu ma pricepeam].
El mi-a zis usor. " Apropie`ti buzele. si da`mi limbutza"hee hee
Atunci mi-am dat seama ca si-a dat seamalaughing ca era primul meu sarutbig grin
Dupa aceea. dupa ce l`am facut sa stea oleaca ca la dentistlaughing `m-am prins si eu de schema.laughing si a fost super. apoi din ce in ce mai bine`laughing. inca sunt cu acel baiat.si.sarutu e :X:X:X laughing Funda daca`ti place:-p

5 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

A fost singurul moment in care nu m-am gandit la nimic(nici nu credeam ca se poate asa ceva). Inca-l mai tin minte.

| MamaOmida69 a răspuns:

Nu vreau sa`mi amintesc de primul sarut laughinglaughing

| MamaOmida69 a răspuns:

Dar ca sa zic. La primul` sarut am dat`o in bara rau de tot laughing
Eram afara. ploua si ne-am ascuns dupa o umbrela. laughing
El si-a apropiat buzele de ale mele si eu abia dupa ceva timp mi-am dat seama ca trebuie sa le deschid. laughing + ca l`am mai si muscat de limba. saracu`. laughinglaughing

| Laurretta a răspuns:

Primul sarut?! pai... eram intr-o seara la discoteca unde am dat de un tip care m-a luat cu ''japca'' sa ma violezesad (am avut noroc, nu a reusit) si m-a sarut cu ''forta''laughing in acel moment am uitat si ce intenti avea ellaughing dupa care au mai urmat un rand de saruturi mai pasionalelaughing
Asa a fost primul sarutbig grin memorabilwinking

| Block240 a răspuns:

Mishto si belea