| daniela4853 a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut? vreau detalii

2 răspunsuri:
| Charlotte02 a răspuns:

La mine a fost f nasol,nu m am descurcat,m am simțit aiurea iar apoi la ceva timp mi a reprosat ca nu stiu sa sărut. Eram f stangace, iar apoi din ambitie am învățat sa sărut bine, sa mi folosesc limba, sa musc, sa las semne etc laughing bafta si tie

| MunyLeka a răspuns:

Scurt, cand am vazut ca vrea sa ma sarute cu limba si cand i am simtit saliva de pe buze l am oprit si de atunci nu i-am mai raspuns la telefon.o lunga perioada ma gandeam cu greata la acel momenthee hee