| karinyyyyy a întrebat:

Sunt noua pe aici si vreau sa va intreb cum a fost primul vostru sarut?

Răspuns Câştigător
| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna si tie! :* :* Primul meu sarut a fost amuzant.hee hee A fost primul meu prieten, care este si acum, dupa 4 ani. Stiu ca era ora 23 si am iesit pana afara ca m-a chemat, imi era frica sa ma duc ca stiam ca o sa ma sarute, pana la urma m-am dus. laughing Si m-a pupat pe obraz si m-am incruntat. laughing Dupaia mi-a zis:" Mi-ai spus ca nu te-ai sarutat cu nimeni." Si fac eu:" Da, si? Stiu ca ai venit sa ma saruti, saruta-ma o data ce mai astepti. laughing". A inceput sa rada, eram o copila de 13 ani. I don't want to see. Si cand m-am apropiat de el m-a sunat mama sa intru in casa. rolling on the floor Si dupa ce am inchis i-am tras o ventuza si m-a ridicat in sus, ne-am sarutat asa...salbatic. laughing Dupa care a zis:" Wow! surprise". Si fac eu:" Stiu din telenovele". Eram asa prostuta, il amuzam cu toate copilariile mele. M-a mai pupat de 3 ori pe buze dupa care i-am zis:" Te iubesc!"big grin Si mi-a raspuns la fel, m-a mai sarutat o data si am plecat. Dupa aia, dupa 2 saptamani am acceptat in sfarsit sa fiu cu el, imi era frica. Si dupa 4 ani, inca suntem impreuna! love struck Il iubesc! Funda? puppy dog eyes love struck

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sarbucristina a răspuns:

Primul sarut a fost foarte frumoslove struck.Era si primul meu prieten si eu aveam emotii foarte marilaughing.Nu stiam sa sarut si imi era teama sa nu ma fac de ras.Ma condus acasa si in bloc a zis nu ma saruti si pe mine? si eu i-am dat doar un simplu pupic si el a spus"doar atat" si apoi eu i-am zis"da", s-a uitat putin la mine si pe urma s-a apropiat de mine, ma rezemat de perete si m-a sarutatlove struck.Totul a venit de la sinelove struck.A fost minunatlove struck, simteam ca zbor si simteam in stomac mii de fluturasilaughing. Numai conta nimic pentru mine in acel moment, important este ca eram doar eu cu el si atatlove struck.Nu voi uita niciodata acest saruthappy