| Xoxoxkissyou a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut? Si la ce virsta? fara misti va rog

14 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cum adică fără miști? fara sa misti?laughing

| RAY a răspuns:

Mam vazut cu o tarfa si mam sarutat cu ea pai cum sa fie bine, macar ala a fost gratis, pe la 17 ani, aia a fost si ultima intarnire cu aia

| MrCaNaByS a răspuns:

Super,excelent chiar

| StefanCosmin a răspuns:

,,Eu, o libelula, amandoi beti'' Codrin 2k15

| JohnCena02 a răspuns:

La 6 ani cu o fata de la bloc laughing am 15 si de atunci n-am mai avut altul rolling on the floor

| Axde a răspuns:

19 ani. Nu prea a fost fain ca nu imi placea tipul.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Axde):

Pai de ce l-ai mai sarutat? laughing

| Axde a răspuns (pentru UnBroken2016):

El m-a sarutat, cand nici nu ma asteptam. laughing am luat soc
Nici nu stia sa sarute o fata...

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Axde):

EH, si tu acum. A avut big cojones sa o faca totusi nu? MErita puncte si pentru asta fata de altii laughing.

| Axde a răspuns (pentru UnBroken2016):

Lasa-ma ca abia am scapat de el.

| vlad234158 a răspuns:

Nu am avut unul. am 13 ani.

| IsabelaElena1 a răspuns:

Primul meu sarut a fost cam ciudat aram pe clasa a 3-a si un baiat vroie sa ma pupe pe obraz cand sa o faca m-a strigat cineva am intors capul si m-a pupat pe buze deci priml meu sarul a fost la 9 ani XD

| AnaAlexandraMuhaha a răspuns:

Ma sa-ti explic aveam 7 ani si ma plambam pe bicicleta. Poc deodata pierd controlul bicicletii si i-a ghici. Cu capul in zid si apoi i-am dat un sarut pasional trotuarului cum nu am mai facut-o niciodata. A fost trotuarul asa romantic incat mi-a lasat o cicatrice pe cap...Chiar si acuma dupa 7 ani inca o am. A fost super :X. Nu e trll dar nu ai zis ca trebuie sa fie cu o fiinta umana sau vie...

| 2000valentin a răspuns:

A fost la 13 ani, seara inainte ca ea sa plece in Italia pentru cativa ani, era senin afara si se vedea destul de bine chiar daca era in jur de 23:30, eram la ea la petrecerea de ramas bun, am plecat de langa multime si am mers intr.un loc mai retras langa un copac inalt si acolo ne.am sarutat pentru prima data, a fost frumos sper sa ca si la voi sa fii fost memorabil in sensul bun laughing