| soony a întrebat:

Cum este primul sarut si la ce virsta credeti ca e bine sa fie?

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Nu contează vârsta, atâta timp cât te săruţi cu băiatul pe care îl iubeşti şi te iubeşte. Din punctul meu de vedere, este superb.

31 răspunsuri:
| Criiistinutsa a răspuns:

Este ciudatel din punctul meu de vedereblushing...
Eu l-am avut la 14 ani si 10 luni thinking cam asa.
Dupa 13 ani cred ca e bine sa fiebatting eyelashes

| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns:

Nu la o vârstă prea fragedă. În orice caz peste 18 ani e cel mai bine happy.Zic eu!

| soony explică (pentru ĔℓѕιιDăăSmileee):

Wow...deci cred ca e prea tirziu oricum sarutul e ceva dulce..chiar si pe obrajor cei mici sa saruta..nu e ca si sexul asta-i altceva

| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns (pentru soony):

big grin.
Ai dreptate e târziu dar se învaţă pâna atunci îl ştii perfect laughing
Oricum, e important doar să săruţi persoana iubită. love struck. Şi să fie ceva excepţional şi ceva de neuitat

| Azµre a răspuns (pentru ĔℓѕιιDăăSmileee):

Lasa ca eu l-am avut la 8 ani laughing in joaca si mai acu cativa ani pe cand aveam 18 ani am dat nas in nas cu respectiva fata si s-a indragostit de mine cand si-a adus aminte ca eu am sarutat-o laughing si numai scapam de ea laughing

| somrik a răspuns (pentru soony):

Eu sincer sa fiu sint cam timid cind vine vorba de saruturi si chiar acelea simple

| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns (pentru Azµre):

laughing. Ioii.laughing
Acum crecă e "Lipici" pentru tinerolling on the floor. Nici tu nu scapi de ea, şi nici ea de tine devil!
Destinul blushing

| Azµre a răspuns (pentru ĔℓѕιιDăăSmileee):

Am scapat intr-un final laughing daca iti zic cum mori de ras

| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns (pentru Azµre):

laughing.Zi-mi, zi-mi big grin laughing
Sunt foarte foarte curioasă.
Acum oricum e dimineaţă şi nu mă pot trezi mai bine decât cu o bună bună glumă care să mă scoale că încă dorm pe mine sigh. big grin

| Azµre a răspuns (pentru ĔℓѕιιDăăSmileee):

Vezi ca-ti dau un mesaj laughing

| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns (pentru Azµre):

Bine laughing

| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns (pentru Azµre):

Hai azi cu mesajul ăla waiting. Că imd mă duc să învăţ la română că şi aşa sunt bâtă nuşh nimic rolling on the floor!

| LiFeOrDeaD a răspuns (pentru ĔℓѕιιDăăSmileee):

Doamne viata mea cum de la 18 ani?/
Cand vezi adolescenti copii de 13 ani 12 ani care se saruta prin parc straight face
primul meu sarut a fost la 14 ani si nu mi-ar fi parut rau daca ar fi fost mai devreme in ***

| Bellinda99 a răspuns:

Ehh...dar voi toti care ati raspuns ati zis majoritatea ca ar fi bine pe la 14-15 ani chiar 18laughing sa fie primul sarut...Dar voi la cati ani ati avut primul sarut?smugsmug

| CityOfSatan a răspuns:

Sa nu generalizam! Fiecare se dezvolta in felul lui, si in plus, primul sarut trebuie sa fie cu o persoana fata de care simti o atractie aparte.So...Canti simti, nu exista varsta, totusi nici prea devreme(:

| MatiesIonut152212 a răspuns:

Nu contează vârsta, atâta timp cât te săruţi cu băiatul pe care îl iubeşti şi te iubeşte. Din punctul meu de vedere, este superb.

| AikkoxD a răspuns (pentru MatiesIonut152212):

Tu ce eşti mă, xerox?

| AleexNC a răspuns (pentru AikkoxD):

Vai nu pot sa creed, ce tare o fost asta am murit de ras

| MaNumescCumDoresc a răspuns (pentru AleexNC):

De ce?

| GheNsS a răspuns:

La orce vasta e bine, un sarut necestita atingeri cu puzele si limba deci este o apropiere intrece cei doi. Primu sarut este cel mai important acel sarut cum ar veni formeaza inpresia. Emotile si extazu nu se lasa mai prejos.

| Bivolu69c a răspuns:

E bine sa te saruti dar placerea suprema ramane sexul :X te simti in al-9-lea cer cand faci sex

| Bellinda99 a răspuns (pentru Bivolu69c):

Aha deci uh stii cum ii...hăă? C daca ai zis ca ii placerea suprema..si te simti in al-9-lea cerlaughing..Cred ca uh stii cum iismug..sau?

| Bivolu69c a răspuns (pentru Bellinda99):

Da stiu cum e, vrei sa te invat si pe tine smugsmugsmug

| Bellinda99 a răspuns (pentru Bivolu69c):

Ah,...da da clar ca vreausmugsmug...laughinglaughing

| NinaParadise a răspuns:

Pai pe la 14-15 ani asa

| XxloveXXmusicxX a răspuns:

1.super
2.nu conteaz varsta
3.eu am 10 ani i-am spus unui baiat ca il plac si il iubesc (eram la stadionul de langa subarin)m-am intalnit din intamplare cu el si ne-am plimbat in preuna si cand ne-am pus pe o banca jos la stadion i-m spus ca il plac si il iubesc si eram toata panicata(cand sunt panicata vorbesc mult)si el m-a sarutat ma intins s-a pus pe mine si ne-am sarutat...
a fost un sarut lung
apoi a spus si el acelasi lucru si suntem impreuna
i-am spus lui mama ca e un coleg care a fost dat afara din casa si locuieste acum cu mine si sunt tot timpul cu el si la scoala pentru ca mergem la aceisi scoala si suntem impreuna si in seara asta ne vom saruta lung lung pentru ca sora mea e in club si sta pana tarziu deci...

ma rog m-am abatut scuze

ma rog

deci nu conteaza varsta

| Marya_Candy_1996 a răspuns:

EE peste 18 anilaughing hai sa fim serios trami in sec 21 asta nu inseamna ca trebuie sa te saruti la varsta aia eu pe primul l-am avut la 12 ani bine a fost cv spontan dar nu-l pot uita, acum am 15 si e ciudat sa sp la toti ca nu te-ai sarutat niciodatahee hee adica nah, eu spun ca nu conteaza varsta daca tu simti ca trebuie sa o faci si vrei, atunci ce mai astepti?

| Papushik14 a răspuns:

Dupa 12 ani.

| MYrealLoVe15 a răspuns:

Sincer si eu astept acest raspuns laughing

| paula0 a răspuns:

Este minunat. o senzatie foate frumoasa... varsta nu conteaza e important sa te saruti cu baiatul de care iti place laughing

| Luca1342 a răspuns:

Eu spun ca la orice varsta.
Depinde de cum simte fiecare. De exemplu eu l-am avut la 9-10 ani.E bine sati asculti inima. Sper ca te-am ajutat.; D