| rtyrshtfghf a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut si prima intilnire? ce senzatii ati avut?(numai sincer)

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Primul meu sarut a fost cu baiatul cu care am avut si prima intalnire si am stat impreuna 2 ani.
Prima intalnire a fost draguta. am vorbit mult, am glumit, am baut un suc, ne-am tinut de mana, am discutat despre scoala, despre noi 2.
Primul sarut a fost mult mai tarziu. Eram timizi si nu prea stiam ce sa facem, ne-am tinut de mana, ne-am luat in brate si ne-am apropiat buzele.
Simteam ca suntem unul si aceiasi persoana.

7 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Prima intalnire a fost frumoasa.Bine,noi eram prieteni buni pana sa ajungem sa fim impreuna.Ne intalneam mereu iar dupa ce am inceput sa fim impreuna am avut prima noastra intalnire in calitate de iubiti, si nu de prieteni cum faceam mereu.Lasand la o parte faptul ca amandoi eram timizi, totul a decurs bine si a fost frumoshappy.
Primul sarut thinking nu cred ca as putea descrie in cuvinte ce am simtit in acele momente.Pur si simplu a fost frumos, minunatlove struck.Simteam ca zbor si aveam mii de fluturasi in stomaclaughing.Nu voi uita niciodata aceea zi, o voi purta mereu in sufletul meu.Tin minte acele momente de parca totul s-a intamplat ieri, desi a trecut mult timp de atuncihappy

| mona a răspuns:

Frumos,senzatii de nedescris

| Doηηa a răspuns:

Încă nu pot să mă pronunț, poate la anul. laughing

| Isabella95 a răspuns:

A fost bine, sincer nici nu mi mai amintesc dar stiu ca am avut emotii mari!

| Ana0Maria a răspuns:

A fost intr-o varaa. Era super tarziu si eram undeva pe un teren de fotbal laughing Si eram super super emotionata.

| Ilinka10 a răspuns:

Prima intalnire a fost frumoasa smug si primul sarut a fost minuntat day dreaming senzatii. de implinire. fericire. dragoste.

| sveNik a răspuns:

Minunat chiar daca ne profesional happy