| theROOcKsTArr a întrebat:

Spuneti sincer, cand a fost primul vostru sarut, cu cine si cum s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 12 ani inainte de inceperea clasei a 6 a cu doua saptamani.
Cu unu super.
Cum sa se intample
Blood:iesi pe afara sa ne vedem?
Ione: da, la 8 e bine?
Blood: da

Afara:
Tu esti Ione?
Da!
Si am vb, imi arata ca stie parkour.
Nuj cum ne trezim sub un copac sarutandune si totu se continua sub un balcon ca incepuse sa ploua si mie imi era frig.

5 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Cu un tip pe care nu-l placeam deloc din pacate laughing

| Zenithf a răspuns:

In vacanta inainte sa merg pe clasa a IX-a am fost la mare si acolo a fost, cu o fata din moldova cu care am dansat la discoteca in tabara de la Eforie Sud, eu am mers cu mama si frate-meu si am stat la o cunostinta in gazda. Ehee, ce vremuri big grin

| Petronela a răspuns:

Primul meu sarut a fost cu fostul prieten care a venit in spatele meu incercand sa ma sperie.

| ßέßέ a răspuns:

Primul meu sarut... o fost cu un tip cu vreo 15 ani mai mare ca mine :d Na, ca am zis`o laughing

| Crisy21 a răspuns:

Pai aveam vreo 13 ani, seara, ma dusesem pe o strada alaturata la niste prietene, din pacate nu era nimeni pe acolo, si m-am intalnit cu "norocosul" si... am stat noi de vorba, a inceput sa ma ia in brate, sa ma mangaie... chestii! Eu fiind mica, mi-a fost rusine sa ii spun ca numai ma sarutasem cu cineva french kiss. Pe urma mi-am zis in gand ca nu am nimic de pierdut, si s-a intamplat, mi-a placut la nebunie! A fost frumos, nu am sa uit niciodata clipele acelea.