| Otilikaa a întrebat:

Daca nu e secret cum a fost prima voastra intilnire, primul sarut? La ce virsta?

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Buna...

Pai...aveam aproape 13 ani. Tot ce am facut a fost din curiozitate, din nestiinta.

Eram cu un baiat doar de 2 zile. bineinteles, ne-am intalnit. Tin minte ca atunci era luna iunie, si era excursia de sfarsit de an a clasei a 6a. Eu nu am mers in ea, si am ramas acasa cu o prietena(colega) care nici ea n ua mers. Singura acasa, minunat sa ma intalnesc cu el.

Nu facea nimic in ciuda nerabdarii mele. Dar in momentul in care eram dispusa sa cedez, a facut-o.

M-a sarutat. Nu eram pregatita, habar nu aveam ce sa fac. Tot ce am facut am facut-o reactionand instinctiv. A fost placut pe moment, si in perioada urmatoare, insa acum imi regret prima relatie.

Chiar daca nu a trecut mult timp de atunci, acum stiu sa reactionez altfel si consider ca m-am maturizat.

Bafta.

| βʋϰβʋииʏ a răspuns:

E roman sa stiihee hee
Dar iti povestesc tot :]
Sa incepem
Eram cam in a 5, 6. Aveam 12 ani el avea 13, 14 nu mai stiu sincer
Eram doar eu cu el in parc. Nu e asa romantic dar eram niste copii totusi. Stateam in leagan aman2. Eu statea la margine el la fel si el sa dar la mijloc langa mine day dreaming
Ma-m rusinat blushing dar mi-a trecut totul cand l-am luat de mana
Vorbeam despre prieteni, colegi, scoala si acasa cand el mi-a spus ca ar vrea sa vobim de alt ceva si l-am intrebat ce si a spus ca despre noi blushing. Am vorbit noi asa dar e ceva intim si nu pot spune dintr-o vorba m-am pus la el in brate si apoi l-am privit si el pe mine si l-am sarutat
Simplu si directhee hee
Asta a fost relatia noastra

| SweetyNuta a răspuns:

Bună! Oh, cînd îmi amintesc... Prima mea întîlnire a fost la 12 ani,de fapt n-a fost chiar o întîlnire,pentru că eram cam mică,dar fiind băiatul mai mare pentru el poate a însemnat așa,pe atunci cînd dorea să vorbesc cu mine,mă înroșeam,făceam niște mișcări de timidă și totuși îmi plăcea de el.Îmi spunea că mă iubește,iar eu tăceam,iar cînd mă întreba dacă eu îl iubesc, închideam telefonul, iar dacă era față-n față iarăși tăceam.Despre sărut, n-a existat nici un sărut!

| loveanddreams a răspuns:

Pai sa fiu sincera eu am avut prima intalnire la 12 ani(la fel si primul sarut) cu un coleg de clasahappydar s-a sfarsit cu multa cearta sad

| Bulinutsaa_7949 a răspuns:

13 ani. pfai prima intalnire nasoala ca ne-am certat laughing. insa primul sarut, frumos. am fost luata prin surprindere. nu prea stiam ce sa fac. cu al doilea si urmatoarele. m-am invatat.

| theo288 a răspuns:

Eu am avut prima intalnire la 12 ani m-am sarutat dupa si apoi la 15 ani a urmat magia patului laughing