| ReZiSTorr a întrebat:

Cum abordati o fata pe Facebook?

21 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Vorbeste cu ea, nu exista o replica universala.
Studiaza-i bine profilul, sigur vei gasi ceva interesant si vei stii si ce subiect sa abordezi.
Eu as recomanda instagramul, e mai ok.
Dar cel mai bine, recomand sa faci asta in relitate!

| Violleta2022 a răspuns:

Nu o abordez si nici nu recomand abordarea pe nici un site de socilizarea, ca acolo nu se intampla nimic real, doar minciuna, minciuna, flirt si iar minciuna.

| LoveSleep a răspuns:

" Ce zici de pretul asta de 16lei/litru de ulei? "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai degrabă pe tik tok, acolo nu îți va da seen daca nu scrii lemne

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți spun eu cum - pune poză cu tine pe Facebook îmbrăcat într-un COSTUM frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu aborda pe Facebook.
Ci la serviciu, școală, evenimente, prin intermediul prietenilor comuni. Dacă te implici în activități sigur găsești pe cineva dacă dorești ceva serios.

| LonelyGuy07 a răspuns:

Ce sa abordezi mah baiatule, zicea una pe tik tok o uscatura a dr cu un nas borcanat urata cu spume, cum sa te bag eu in seama pe tine ca nu ai nici 500 de followers pe Instagram si cand m-am uitat pe profilul ei ea nu avea nici 200 laughing, asa si cu Facebook-ul dar ala nu e loc de abordat fete, nu stiu de ce toti aveti impresia asta! Terminati cu intrebarile astea inutile la care stiti raspunsurile, incarcati site-ul asta degeaba. stii foarte bine ca anturajul si cercurile sociale iti aduc o fata in pat lucrurile pe care tu cu siguranta nu le ai

| Danny28 a răspuns (pentru LonelyGuy07):

Ai link cu tiktok-ul ala? Sau mai sti cum o cheama pe tampita?

| LonelyGuy07 a răspuns:

O fata cu profil de Facebook are in lista de prieteni doar persoane intalnite cel mai probabil in viata reala si cred eu ca n-ar avea nevoie de un strain sa o abordeze nestiind lucruri despre el

| LonelyGuy07 a răspuns:

Totusi exista sperante poti apela la acest mentor in seductie uite si un clip educativ in care te face sa te detasezi de minciunile care le ai in cap despre femei :))) https://www.youtube.com/watch?v=LOKdxzv-uZM&ab_channel=FarasensTv! eu unul am ras ore intregi la clipul asta dar e posibil ca unii sa le ia de bune

| LonelyGuy07 a răspuns:

E interesant rau anonim asta de comenteaza, saracul e in lumea lui laughing) nu stiu ce a fumat, pacat ca nu imi poate spune ca ma are la ignore dar e tare tipul

| Danny28 a răspuns:

Mai bine nu o faci. Îți va da seen și va râde de mesajele tale cu prietenele ei sau chiar cu iubitul, iar după vrei primi block.

| OmBanal33 a răspuns:

Nu fac asta...

| FredericChopin a răspuns:

Începe prin ai cere cerere apoi dai un ador și...

| Gândesclarece a răspuns:

Nu prea dau roade abordările pe site uri

| shookdazed a răspuns:

Simplu,nu o abordez

| antrebarisiraspunsuri a răspuns:

Ii trimit poza cu masina

| Acnalogiadt a răspuns:

Ce faci păpușa te scot la fasole calda

| suntfoartesimp a răspuns:

Hi justin, i'm Diana from Romania. i wanted to wish you happy birthday. asa o abordez.

| mateiagape a răspuns:

Pe Facebook nu cred ca e mai este "la moda" sa abordezi fete, ci pe Instagram, recomand.

| kikiqtx a răspuns:

Ii scrii ca ai bmw