| Cutezătorul4k a întrebat:

happy, voi ce subiecte abordati cand incercati sa vorbiti cu o fata pe Facebook?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ideea e să identificați subiecte și interese comune. În lipsa lor, cam greu...

| Plato a răspuns:

Du-te si vezi-o in realitate, e ridicol pe Facebook. Decat sa-i zici "ke faci frumoas-o?", mai bine abordeaz-o in persoana, ai si mai multe sanse deoarece pe retele de socializare primeste multe mesaje de la tipi ca tine, deci vei fi pus la gramada.