| Monica_2388 a întrebat:

Cum aflu daca un baiat ma place? Suntem colegi de clasa, in vacanta(la tara) ne intalnim pentru ca si el are bunici unde am eu, vorbim de vreo 2-3 ori pe zi la telefon, pe mess daca eu nu merg la scoala nu merge nici el. Mi-a spus ca sunt cea mai draguta colega a lui, dar cand l-am intrebat daca ma place a zis ca nu. Voi ce credeti ma place si nu vrea sa-mi spuna sau nu ma place?(si mie imi place de el)

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ca sa se ocupe atata de tine, te place.Baietii nu-si pierd timpul de pomana.
El stie ca aveti timp la vara si nu se grabeste.
Lasa-i spatiu si ai rabdare.
Presimt ca vei avea o vara minunata la bunici!

4 răspunsuri:
| LeuTz a răspuns:

Iti spun eu daca primesti atata atentie din partea lui sigur te place dar poate ii este rusine sa iti spuna.Adica iti ofera foarte multa atentie pentru un baiat

| Awesom a răspuns:

Ma intreb daca purtarea lui nu este perfect amicala fata de tine si in momentul acesta cred ca te considera doar o buna prietena.Dar raman la parerea ca baietii si fetele nu pot fi amici.

| Crystina_6663 a răspuns:

Da te place dar poate ii este rusine:* unii baieti asa sunthappy

| Theodora1234 a răspuns:

Sau poate te considera ca o prietena fff buna