| Cristiano_4083 a întrebat:

Cum agat o fata repede daca am dinti putin cariati?laughing

Răspuns Câştigător
| emilia21 a răspuns:

Lasand gluma la o parte, daca vrei sa agati o fata care iti place, du-te mai intai la dentist si rezolva problemele, si nu te gandi ca doare, ci gandeste-te ce bine o sa fie dupa ce ai terminat problema. o sa ai toate sansele sa incerci sa fi cu o fata. du-te cat mai repede, nu mai lasa timpul sa treaca!

10 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Bai nene, tu faci misto de noi?! Pai tu te-ai da la una cu fasolea`n zebra?! Fugi nene la dentist, si cand te doare, te gandesti, ca antidot, la ce fain va fi cand o vei putea saruta, mangaia, pe printesa, pentru ca te-ai putut apropia de ea! Curaj, si minte! Fugi!

| psiholoaga a răspuns:

Mergi la dentist si rezolva-ti problema (asta pentru starea ta de sanatate, fara legatura cu fetele). In rest, cu umor. Am observat ca umorul prinde cam la oricine.

tundenana
| tundenana a răspuns:

Sincer Cristiano... greu... cel putin pe mine sigur greu m-ar cuceri un barbat cu dintii cariati... nu cred ce e ok, in plus imi inchipui si ce bine miroase gura ta in special dimineata la trezire... pe langa faptul ca esti dragut, aratati bine sa zicem (ca nu te-m-a vazut) trebuie sa fi si sanatos... azi ai dintii putini cariati maine vor fi si mai cariati... iar peste cativa ani o sa ai proteza ca toti dintii tai se vor scoate ca nu se va putea nimic salva... sfatul meu e ca pe langa a face curte la fete mergi la stomatolog... efectul va fi vizibil si crede-ma ca si increderea in tine o sa fie mai buna ...sanatate

| bismark65 a răspuns:

Prin semne si nu deschizi gura deloc sau lasa-ti o mustata stufoasa

| urbanghost a răspuns:

Nu deschizi gura, vorbiti prin semne laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puneti protezarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergand la dentist. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Respira-i un pic in fata, lesina tipa, apoi stii ce ai de facut, nu? Sau nu-ti iese spermatozoizi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai frate...eu sunt tot baiat si crede-ma du-te la dentist. Cum vrei tu sa se uite o fata la tine? Pai cand o sa deschizi gura o sa fuga de tine crede-ma. Oricum bafta!

| mitica_6163 a răspuns:

Pe net si pastrati o relatie la distanta