| aforic a întrebat:

Cum agati o fata pe strada cand mergi?
Care sunt semnele ca te place?

7 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Lasa "agatatul" si pune mana pe o carte de gramatica mai bine d'oh

| M.J. a răspuns:

Iti iei o unditza si rezolvi treaba...sa fie si momeala i nea...ca altfelll.nu o mai agatzi deloc

| alexa a răspuns:

Mai asa ca fizic iti dai seama k o fata se uita la un baiat si i se pare dragut(daca asa e)si cine stie poate mai mult de un zambet nu cred ca ai prea multe sanse sa primesti. ca sa o agati ar trebui s. o opresti si s. o inviti undeva la un suc/cafea...etc.daca sti sa vb va accepta, daca nu cam greu.ai grija sa nu te trezesti k urlalaughing si sa nu care cumva sa aiba prieten...
fii natural si poate ai noroc...depinde k daca o cunosti pe fata respectiva din vedere ai mai multe sanse decat cu una pe care nu o sti delocwinking
multa bafta

| alexdop21 a răspuns:

Ce este o fata?

| kayan a răspuns:

De regula agati o fata pe strada cand stai. ca daca mergi, nu mai poti s-o agati... sau poti, dar doar daca mergeti in aceeasi directie.

stii ca te place daca nu te scuipi sau injura.

@alexdop21: o fata este o fata fara h big grin

| Alex_9605 a răspuns:

1.Strigi multe nume la nimereala pana o nimeresti
2. Fluieri dupa ea
Alege o metodalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi du-te la ea si intreab-o daca are un ceas si dupa aia imi spui ca are un par misto, va cunoasteti si ii ceri nr de tel si ii dai o intalnire, hahaha ce simplu a fost