| anonim_4396 a întrebat:

Cum agati o gagica pe strada?

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Hei tu uite aici 100€ hai dupa boscheti, dar cel mai bine e sa nu te risti pentru ca poti sa te alegi cu o boala de transmitere sexuala.

| DNSK a răspuns:

Spunandu-i cine esti. or sa cada ca babele in biserica la slujbele de exorcizare

| seby8873 a răspuns:

Cei cu mersu ala tuuuu?!?!?!?!?!?! .....Sau iti bati joc de trotuar.

| neutrino a răspuns:

Este in functie de strada.

| h3r a răspuns:

Hello, ce faci păpușe?

| grab a răspuns:

" VladimirPutin intreaba:
Cum agati"

Prietene, rusii nu agata, ei sunt agatati ca sunt masculi feroce curajosi si le place vodka.

Altceva?

| Ajutatorool a răspuns:

Buna pisi... te fac o shaorma?
Printesa. ce cod optim scrii.
Mi-am pierdut numarul de telefon, mi-l dai pe al tau?

| Arkhasas a răspuns:

Cu stil.

| Nebunatyca69 a răspuns:

Cu undita. laughing

| Oviiyy a răspuns:

Ce ratati sunteti ma, asa agatati ma voi o fata, vai de voi. omule care ai intrebat, in primul rand femeile nu prea se lasa agatate pe strada, nu este locul potrivit, mai bine la o terasa, la plaja, la strand, la mall, oriunde altundeva. trebuie sa arati ok, curat, prezentabil si cu bun simt, restul depinde de tine.

| Ajutatorool a răspuns (pentru Oviiyy):

Nu trebuie sa arati ok, sa fii prezentabil, curat si cu bun simt daca ai **** destul de mare.

| Oviiyy a răspuns (pentru Ajutatorool):

Esti degeaba pe lumea asta, imi dau seama ce fel de femei ai avut tu, daca ai avut... esti laba..giu

| Ajutatorool a răspuns (pentru Oviiyy):

Ba cand am terminat cu ele daca le luai tu era ca si cum ai arunca un cremwurste pe hol.

| DariusAndi a răspuns:

Fii original!

| Nicki18 a răspuns:

Daca un baiat pe strada m-ar agata cu replici din astea pe care le-am vazut aici la raspunsuri, l-as trimite intr-un loc (imi cer scuze de expresie).

| pirmaidă0 a răspuns:

Cu talent.

| sdfdgsfdgsdfgf a răspuns:

Ii spui : Fa mata e terorista, pentru ca arati ca o bomba explodatarolling on the floor))

| LordCroft a răspuns (pentru sdfdgsfdgsdfgf):

Du-te dreacu ca asta a fost tare... cred ca o sa folosesc si eu replica asta laughing

| xmiakhalifa69 a răspuns:

Dasdasdasd