| anonim_4396 a întrebat:

Cum agati o fata pe strada?

7 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

In Soviet Russia, Putin does not hit on girls, girls hit on Putin.

| Raptorz a răspuns:

Cu carligul de pescuit sau cu o sarma indoita!

| grab a răspuns:

E aceeasi fata din intrebarea de ieri?

Frate, la valoarea ta eu zic sa te lasi tu agatat mai bine! laughing)

| TashaUhm a răspuns:

Cu talent`! happy
''hei pisi. ce faci. ma cheama x si imi pari cunoscuta'' sau.''hai. nu vrei sa ne cunoastem''straight face
Ce-i asa greu`?puppy dog eyes

| Arkhasas a răspuns:

Cu stil, ţi-am mai zis.
Abordând-o. Dacă nu o abordezi, nu ai cum s-o agăţi.

| Nebunatyca69 a răspuns:

Cu undita.

| Robery568 a răspuns:

Cu un ac si undita, glumeam.
Depinde de firea ta, poti sa o acostezi pe presupusa fata la o discutie, desigur initial sa te prezinti ei iar daca ea este o fire mai vorbareata va face cunostiinta cu tine, astfel vei putea tine o conversatie cu aceasta, iar din punctul asta e doar un joc de cuvinte care tine de tine.