| iuliaoprea a întrebat:

Cum ar trebui sa fie baiatul perfect? Dar fata perfecta? Ce ar trebui sa faca (ambii)?

Răspuns Câştigător
| anuska a răspuns:

1.baiatul perfect ar trebui sa fie frumos, carismatic si sensibil iar fata perfecta ar trebui sa fie frumoasa, inteligenta si romantica. dar nu iti inteleg intrebarea ce ar trebui sa faca ambii pentru ce?

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu stiu. Pur si simplu sa imi atraga atentia prin ceva iesit din comunhee hee

| dydy22 a răspuns:

Hmm nimeni nu este perfect pentru nimeni, o persoana este perfecta atunci cand iubesti

| DeeaM a răspuns:

Nu crezi ca ceea ce vrei u sa afli este imposibil?thinking NU exista omul perfect. Defectele si calitatile noastre ne fac unici, carismatici, cum vrei tu... Daca lumea ar fi perfecta ai mai putea face diferenta dintre bine si rau? Daca nu ar mai exista negru, cum ai sti cum arata alb?

Pentru fiecare dintre noi perfectiunea arata altfel... Ceea ce pentru tine poate ar fi frumos, pentru mine. nu...

Nu cred ca ar trebui sa te chinui sa cauti ceva ce nu exista! Dar asta, Este doar parerea meawinking

| wanda a răspuns:

Exista baiatul perfectbatting eyelashes?

| 5000 a răspuns:

Un raspuns cat se poate de simplu, ca sa fie baiatul/fata pefrecta, este cel mai bine cand acestia exista. Pentru fiecare dintre noi raspunsul la aceasta intrebare este cat se poate de subiectiv. Fiecare are propria definitie a perfectiunii. Nu mai intreba, simte si crede in ceea ce vrei cu adevarat!

Pace!

| iuliaoprea explică:

Ce ar trebui sa faca pentru a fi perfecti intr-o relatie

| iuliaoprea explică:

Intr-adevar perfectiunea este o utopie ( ca si dragostea de altfel), dar cred ca important este procesul prin care incerci sa ajungi la ea. Si cred ca suntem perfecti - atunci cand ne nastem, pentru ca Dumnezeu nu poate crea decat perfectiune. De aceea intreb, ce inseamna pentru voi perfectiunea? Cum ar trebui sa fie ca sa fie totul perfect intr-o relatie?

| zeenath a răspuns:

Trebuie sa se completeze unul pe altul, fiecare sa se gandeasca in primul rand la fericirea celuilalt de langa el / ea. Sunt multe... Ca sa convietuiesti cu cineva intr-o casnicie de exemplu, este o arta, cu o parte din ea te-ai nascut si cea mai multa o dobandesti! Invata sa accepti si sa tolerezi cat i adaptarea unul fata de celalat! Asa se creaza perfectiunea intre cei doi ( poate unul si celalalt surd, dar perfecti unul pentru altul )!

| enemig0 a răspuns:

Baiatul perfect... fata perfecta? Nu exista asa ceva, poate doar daca sunt androizi! Nici macar robotii nu sunt perfecti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa se lase iubit, sa iubeasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista fata sau baiatul perfect.
Nu cautati perfectiunea pentru ca nu o ve-ti gasi niciodata.
Toti gasim cate ceva care sa nu ne placa sau sa nu ne convina la persoana iubita. Niciodata nu cred ca putem spune ca ne place tot la o persoana.
De asemenea nu cred ca exista relatie perfecta, sau ma rog, depinde ce intelegi prin relatie perfecta, eu o percep ca si o convietuire fara nici o neintelegere, ceea ce mi-e greu sa cred ca exista.
Dovada a iubirii e atunci cand cei doi accepta defectele fiecaruia si doresc in acelasi timp sa se schimbe de dragul persoanei iubite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing baiatul perfect e cel care ti s epotriveste.sa zicem ca unu e prost la pat pentru una, care are "canalul vaginal" mai lung. dar una cu el scrut daca ii dai "una mare" o va durea si automat e prost la pat daca o are prea mare. asta pe plan sexual ca multe fetite se vaita de unul sau lauda pe altul la pat in functie de ****. nestiind ca intr-un fel sau altul mai tine si de vaginul ei.laughing. pe plan psihic care logic functioneaza intr-o dependenta imposibil de separat de planul sexual(separat nu tine vesnic, eu vorbesc de vesnicie, sau d elunga dureata cel putin), un baiat ar trebui sa te faca fericita,. multi sau multe ca sa zic asa ca si eu sunt fata, isi doresc sa fie bland,, sa le ia cadouri. dar cand au asta isi dau seama ca isi doresc un prototip care pentru temperamentul lor este absolut imposibil de a exista candva vreo relatie cu astfel de prototip.recunoasteti. cate au "acasa" ideal si parca tot un vagabond sau batai in cel mai rau caz nu isi doresc,, supunere, barbatie.eu una vorbesc si de cazuri care sunt atata de multe nu doar "idealul". idealul exista pentru fiecare, cateodata sunte mai mult decat "jumatate" si atunci trebuie sa iti doresti sfertul, sau cincimea etc. din intreg.nu functionam totii dupa principiu "sa ne cautam jumatatea"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa se sinucida

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista baiatul /fata perfect/a pentru ca cel mai important este sa il iubim pe cel de langa noi pentru inperfectiuni

| mjalex98 a răspuns:

BAiatul trebuie sa fie punker rocker sa aiba parul lung sa cante la chitara la tobe si neaparat la voce sa fie carismatic de preferinta sa fie star fata sa fie frumoasa realista desteapta dar ingaduitoare sa nu fie geloasa si sa fie timida dar si indrazneata sa fie si ea rockarita ei ar trebui sa faca muzica impreuna si sa isi traiasca visul pentru ca toti avem doar o viata ar trebui sa se completeze unul pe altul dar sa fie si de acord trebuie sa fie intr-un cuvant perfecti sper ca te multumesti asa vad eu lumea laughingrolling on the floor