| Biianca81215 a întrebat:

Cum ar trebui sa arate fata perfecta sau baiatul perfect pentru voi?

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Sall. Frumusetea este trecatoare. Dragostea vine din interior. Demnitate cinste coloana vertebrala dreapta, si cei sapte ani de acasa. Pa!

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru mine nu exista nici o fata care ma poate face fericit.

| blackrose269 a răspuns:

Interiorul conteaza cel mai mult.Bineinteles,si exteriorul conteaza putin.Un baiat care sa ma inteleaga, sa ma inveseleasca cand sunt suparata si care sa nu isi bata joc de mine.Cam asa ar fi baiatul perfectlaughing.

| annahandball a răspuns:

Sa aiba parul brunet drept si pana la umeri, ochi negri sau verzi si un comportament bun!

| Kqzu97 a răspuns:

Pai baiatul perfect ar trebui sa fie

-Brunet

-Ochii albastrii sau verzi

-Destept

-Nebun:X

-Inocent

-Sensibil

| Satisfaction a răspuns:

Ar trebui sa arate cam asa: Sa fie peste 1.70 pentru ca eu am peste 1.64(nu stiu exact cat) Sa fie facut bine(nu gras) cu patratele:-p brunet, ochii negrii sau albastrii(nu-mi plac ochii verzi la baieti) deci cam asa arata pr meu.
Sa fie cam asa; sufletist, sa-mi dea atentie si sa nu fie infidel etc.

| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

Baiat in kzu meu)si fizicu konteaza:sa fie mai inalt de cat mine,ochii albastry\negri...sa fie mai destept,nu tokilar.sa ma faca sa rad,sa zambesc,sa ma iubeasca.cam popular,pe talentatu\dur ca ceilalty sensibil ca mine...dar la tine?

| ღBrUnEtHaAaღ a răspuns:

Miar placea un fotbalist, blond, ochi albastri, 10 ani sa tina cu steaua... detalii nu mai am ce

| georgyanahhhhhh a răspuns:

Sa fie sincer, inteligent, frumos la caracter, inalt cu ochi caprui, intelegator si cam atat;-)

| Denissa_6338 a răspuns:

Baiatul ideal: inalt ( 1.80-1.85 m), brunet, ochi caprui, amuzant, spontan, nu foarte romantic, inteligent, putin sensibil, sociabil, intelegator. Dupa mine conteaza mult si aspectul fizic care da prima impresie. Nu caut perfectiunea ptc asta ar insemna sa astept secole, dar am ceva pretentii.

| NuConteaza_5808 a răspuns:

Salut. Fata perfecta as descrio : Sa zicem 1.60-+85 maxym. Paru nu conteaza ca is frumoase cu or ce culoare, Ochii (verzi) Ca a mei...Greutatea sa fie cum le-a dat domnu fata perfecta sa te inteleaga sa te ajute la greu sa nu vb urat sa te iubeasca. (Respecta si vei fi respectat)