| tudoreu a întrebat:

Cum ar trebui sa ma comport cu o fata la scoala ca sa o fac si pe ea sa ma placa si ce subiecte as putea discuta cu ea pe mess care sa o si intereseze? varsta ~ 15 ani. mersi big grin (+ funda la cel mai ok raspuns)

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| lexy22 a răspuns:

Sa zambesti la ea cand iti da ceva sau merge sa vb cu tine, de fiecare sarbatoare sa-i cumperi un cadou, sa o saluti de fiecare data cand o vezi (dar sa nu exagerezi...), sa nu spui direct: te iubesc. si pe mess poti sa ii spui de exemplu: daca spune ceva ce ei nu-i place si trebuie sa faca tu sa zici ca esti prea frumoasa sa faci asta.
funda? puppy dog eyes

| toomuchvodka a răspuns:

Fi tu insatilaughing fi amuzant dar nu exagera...acordai multa atentie la scoala.pe mess vorbiti despre scoala...barftiti colegiirolling on the floor fi tu insati

daca vrei un pont:fi atent cand vorbeste cu tine... daca zambeste involuntar in prezenta ta crede-ma ca te place.bft fratewinking