| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar trebui să se comporte un băiat care place o fata?

Răspuns Câştigător
| AnonimaaaaG a răspuns:

Am incercat sa obtin un raspuns de la iubitul meu, a zis ca nu stie laughing)). Paai, presupun ca ar trebui sa fie dragut, sa fie de acord cu tine, sa aiba grija de tine, sa te sprijine in orice, sa te faca sa razi. Chestii de genu.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa mearga la fata respectiva si sa-i spuna ca o place!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand unui baiat ii place de o fata este luat de prost, indiferent cum s-ar comporta. Singurul comportament pe care o fata il va accepta va fi de superioritate si asta evident va veni doar de la un "baiet" care nu prea da de fapt un scuipat pe ea, ci doar o vede ca pe o potentiala "partida".

Pe scurt...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui sa o înjunghie in somn.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sã o priveascã mai mult de 3 secunde inainte sã-i fugã ochii la alta.

| Romanul86 a răspuns:

Trebuie să aibă grijă de tine, să te respecte.

| Eduard196 a răspuns:

Sa fie barbat in primul rand pentru ca asta atrage o femeie.

| dalexbun a răspuns:

In primul rand sa fie asa cum e, nu sa se prefaca doar sa iti placa tie.Din asta decurge atractia reala a unuia fata de celalalt.Si normal, sa fie cu bun simt, restul decurge de la sine.