| Yssa2000 a întrebat:

Cum stiu daca un baiat ma place cum ar trebui sa se comporte daca ma place?

Răspuns Câştigător
| myryam02 a răspuns:

Buna! se uita foarte des la tine, te admira, se baga in seama cu tine iti zambeste des si il intereseaza mult de tine! tu nu tebuie sa te bagi pe el deoarece baietilor nu le place ca o fata sa il cucereasca baietilor le blace sa cucereasca! daca observi aceste lucruri la el cu siguranta te place! sper ca te-a ajutat raaspunsul meu pupici:*:*:*

4 răspunsuri:
| zZAlexandruZz a răspuns:

Baiatul se baga in seama mereu cu gandul sa cucereasca un templu sacru adica fata. Va face glume cu tine, te va invita la un suc... intelegi tu.

| Bivolu69c a răspuns:

Daca te place o sa ti bage mana in chilotei

| sica2007 a răspuns:

Asteapta pana mai cresti ca ai timp...

| yourdream22 a răspuns:

Se comporta frumos cu tine, este atent la tine, vorbeste des cu tine, se uita mult la tine, si multe altele