| vikusSik a întrebat:

Cum as putea afla ce-i in inima lui?

13 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cu bisturiul.

| Razvan a răspuns:

Mai bine afla ce-i in capul lui.Stii tu carewinking

| User a răspuns:

Atrii, ventricule si muult sange.

| Georgiana2905 a răspuns:

Comunicand. Iti mai poti da seama de sentimentele lui prin gesturi, prin ceea ce face, prin felul in care se comporta, prin absolut tot.

| BlueHusky a răspuns:

Sange, daca ar fi sa pun un pariu as pune pe "sange" deci... predominant in inima lui e "sange".

| erik a răspuns:

Operatie chirurgicala.

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Nu cred ca poti

| anamaria_6094 a răspuns:

Fa-i o radiografie! merge intodeauna!

| Ecou a răspuns:

Anatomia corpului umanwinking

| danyelo112 a răspuns:

Daca cunosti cel mai bun prieten al lui. e simplu.il pui pe el sa afle.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune o fata sa se dea la el si daca accepta nu te iubeste

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Ii faci autopsia

| PralineFine11 a răspuns:

Urmareste semnele! Oricarui baiat ii place o fata tupeista, dar totusi blanda.Zambeste-i frumos si imprietenestete cu el. Un mod bun de a ajunge la inima lui e a incepe sa vorbiti despre lucruri comune si banale.Pentru asta te va aprecia! Dupa un timp iti va spune ce simte.NU E IN REGULA SA FACI TU PRIMUL PAS! Mult noroc!