| xShadowCatalin a întrebat:

Cum aș putea face să îmi ascund sentimentele? Nu ma refer doar la cele "negative", ma refer la toate.
(fericire, tristete, furie, etc.) Nu față de o anumită persoana, ci de toti oameni,

Răspuns Câştigător
| Anabela777 a răspuns:

Inainte imi redirectionam gandurile intr-o cu totul alta parte si strangeam din dinti cat timp trebuia sa fac fata unei anumite situatii. Acum pur si simplu nu-mi mai pasa si nu trebuie sa ma obosesc sa incerc sa ascund un anume sentiment pentru ca probabil nu-l simt. Poti incerca sa faci ce am facut eu.

2 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

Poți sa faci asta dar nu are sens, este bine sa ți poți arata sentimentele asta te face uman, asta atrage simpatia celor din jur. Eu personal îmi doresc sa pot sa mi arat sentimentele mai ușor

| gabriielaaa a răspuns:

Cursuri de actor uneori bine natural eu una pot face asta fără să fi loat cursuri finca nu vreau sa împărtăsesc ce ma supăra cu alți.