| Moldova a întrebat:

Cum as putea sa cresc in naltime,, si ce pot sa fac pentru asta?
Mersii antiicipat!

6 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Mult înot şi sport, baschet volei din astea. Depinde dacă ai peste 18 ani sunt foarte puţine şanse să mai creşti.

| oz a răspuns:

Inot...

| cristina a răspuns:

Exercitii: inot abdomene sarituri joaca baschet asta cu singuranta te va mai inalta.
succes

| claudiea79 a răspuns:

Buna; poti sa faci inot o sa cresti foarte mult; polo sau volei sau baschet. stiu fete care jucau volei si erau foarte inalte. conteaza si parintii tai ce inaltime au. daca ei au 1. 60 inaltime tu nu vei avea 1. 85

| wonderfully a răspuns:

Hey! Inotul este o metoda.Mai poti incerca sa faci tractiuni la bara fixa, incearca sa faci exercitii de intindere. Sper ca te-am ajutat.Pa.

| CuppiDoon a răspuns:

Pai s-o lom cu inceputul... Depinde de varsta de obicei oamenii se dezvolta pana pe la 17-18 ani.

Si sporturi poti practica:
-innot
-basket
-volei...

fuditsa?