| Moldova a întrebat:

Cum as putea sa cresc putin in lungime,, se poate asta de facut?
Mersii antiicipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Tiffany89 a răspuns:

Mananca Danoninolaughingglm
Du-te la baschet si mananca sanatostongue

| alexa_4370 a răspuns:

Baschet, am in scoala o profa de sport care are mai mult d 2 metri inaltime si a facut 30 ani d baschet si inca mai practica big grinlaughing

| Mwhahahaa a răspuns:

Sa te duci la inot.Sau sa practici volei, tenishappy

| TDGMeebu a răspuns:

Incearca niste sporturi, cum ar fi: volei sau baschet.
Eu asa m`am inaltathee hee
De la baschet.

| Corinne a răspuns:

Facand sport! Jucand handbal, inotand etc

pa pa

| Missin`you` a răspuns:

Baschet. inotsmug

| Georgy_1679 a răspuns:

In clasa la mine fata ce-a mai inalta se duce la dans clasic.
mananca si tu mai putin, fa sport( nu zic ca esti grasa, n-am de unde sa stiu).
du-te la mare sau la piscine si innoata.si eu fac sport si sunt aproape mai inalta ca mamalaughing