| Moldova a întrebat:

Unde sunt locuriile cele mai placute la o fata, pentru ca un baiat s-o faca sa doreasca o relatie de SEX?
Mersii antiicipat!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă este o uşuratică merge şi în maşină, pe bancheta din spate.
Îţi place distracţia şi atât!
Pa, pa.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

În patwinking.
Preferabil să fie un pat dreptlaughing.

| greenish a răspuns:

Pe malul marii

| Mihaic93 a răspuns:

@kongeriket : si exista pat stramb?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De preferat un loc unde sa se simta in largul ei, un loc cunoscut deja, dar daca vrei doar o relatie de sexthinking poate aventura, atunci nu stiu daca vrea vreunahappy
Poti incerca totusiwinking

| dyana_8491 a răspuns:

Daca te referi la atingeri, la saruturi majoritatea fetelor prefera sa fie sarutate pe gat, pe sani, poate pe burtica! difera de la caz la caz... unele prefera atingeri in zonele intime, altele din potriva se excita la cele mai simple saruturi
daca ter referi la loc, atunci cel mai bine este sa fie un loc mai intim in care sa se sinta in largul eiwinking preferabil un hotel de luxlaughing glumeam, orice loc mai,, intim''winking