| VioViorel1799 a întrebat:

Cum as putea sa-i spun unei fete ca o plac? N-am nicio idee.Doar stau si ma uit la ea si nu stiu cum sa-i spun.P.S.:Am 14 ani big grin

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fi barbat adevarat si spune-i la aia ca o placi.

| ingerinaripat a răspuns:

Vorbește cu ea pe facebook sau pe mess.

| dreamnow a răspuns:

Poti sa vorbesti cu ea pe facebook daca ti-e rusine sa te duci la ea.

| ScriptS3 a răspuns:

Plimba-te cu ea, pe oriunde, dar seara...si cand te priveste, spune-i ce-a ce simti, inainte sa ti-o ia altcineva.Sau daca ti-e rusina cu vorbe-n fata, facebook sau mess.
Sper ca te-am ajutat!

| TrevorPhillips a răspuns:

O inviti la un suc ceva si dupa ce vorbiti voi acolo îi spui ce simti pentru ea si gata