| MihailBusu a întrebat:

am si eu o intrebare : Cum as putea sa ii spun unei fete ca o plac dar intr-un mod mai subtil... Eu as vrea sa-i spun direct ca o plac dar nu stiu ce reactie are. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Daca ea stie de existenta ta, atunci roag-o intr-o zi sa te asculte, si spune-i tot oful tau, la fel cum ne-ai spus si noua. O floare ar fi binevenita.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Te plac, dar mai subtil".

| Stefan_Alexandru_1997_NuDW a răspuns:

De ce dracu` vrei sa ii spui?

| Weedie a răspuns:

Ea te place? Daca da, ar fi foarte usor iar la fel de usor e sa-ti dai seama daca te place sau nu. Daca ai observat ca te place sau ma rog...banuiesti eu as zice sa ii oferi niste flori (ceva micut si dragut) si sa ascunzi undeva un biletel unde ai putea sa-ti descrii sentimentele. Majoritatea fetelor nu reactioneaza urata la astfel de chesti, asta depinde de fata si de tine happy