| amalia_4709 a întrebat:

Cum as putea sa ii spun unui baiat ca il placsad, nu găsesc momentul potrivit și sunt timida, care ar fi primul pas care as putea sa-l fac?

2 răspunsuri:
| Marius2011 a răspuns:

Poi nu i spui asa direct. pentru ca ise urka la kp.stai mai mult cu el.vei ce i place, despre ce i palce sa discute si in cateva zile o sa fie al tau happy dar ai grija o mica greseala si se duce tot laughing

| KimDinca a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa stai mereu prin preajma lui si a prietenilor lui apoi sa te uiti mereu la el sa l fixezi cu privirea.si dk observa lucrul asta te mai uiti un pic la el apoi te uiti la altcineva trebuie sa poti sa i spui atunci cand il intalnesti un simplu 'buna' si apoi sa vz cum reactioneaza si incet incet sa poti sa intri cu el in vb sau pe mes apoi trebuie sa te descurci...cat de greu pote fi? in dragoste totul e permis chiar si sa te fc de rusine dar stai linistita ca nu este cazul tau...bafta!