| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-i spun unui baiat ca il plac, dar nu gasesc momentul potrivit! Adica el are un alt cerc de prieteni sa zic asa si nu gasesc un moment in care sa fim singuri. Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Te duci la el direct si ii spui.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Te duci la el si ii spui pe un ton relaxat dar serios ca trebuie sa vorbiti, il iei separat si ii spui maneaua.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar cum, o fata sa ii spuna unui baiat ca ii place? Cine esti tu sa vii sa demolezi o traditie mai veche decat Big Bang-ul? Trebuie sa iti zica el, chiar daca nu stie ca existi, stai linistita, tot iti va zice.

Cum nu stii cum sa ii zici. Pe Facebook, ca asa face toata lumea. Nu-mi spune ca esti o ciudata din aia care vrea sa ii spuna in fata. Esti atat de demodata.

In regula, scuze pentru sarcasm. Cand te intalnesti cu el il tragi deoparte si ii spui ca vrei sa ii zici ceva important, iar apoi ii zici ce ai de spus.
Multa bafta.

| Green66 a răspuns:

Faci rost de numărul lui de telefon și îi trimiți un SMSbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Florinx123 a răspuns:

Momentul ala perfect pe care il astepti tu nu o sa vina pentru ca mereu o sa gasesti cate un motiv pentru care sa nu o faci..alea sunt doar emotiile si creierul tau cautand scuze. Du-te cand il vezi undeva singur si spune-i ce e de spus.
Succes!