| JustMeCata a întrebat:

Cum as putea sa ii spun la o fata ca o plac, nu găsesc momentul și sunt timid, care ar fi primul pas care l-as putea face? [funda]

6 răspunsuri:
| WhatMeanLove a răspuns:

Buna Danie! Eu cred ca cel mai bine ar fi sa i scrii urmatorul anunt pe o hartie :draga...vino(loc ales de tine)si eu pui pe masa cand nu se uita,.tu sa o astepti acolo si poti sa i spui ce simti dar... poti sa scrii mai simplu direct pe hartie ce simti asa ca. Succes!

| Bianka_9565 a răspuns:

Uite...daca si ea iti arata prin anumite gesturi ca te place atunci unde nu v-ar vedea cineva ca poate s-ar intimida vb cu ea sincer si spune-i nu mai fii timid incearca sa prinzi curaj pentru a o putea sa o cuceresti...te rog din suflet fundita

| Bianka_9565 a răspuns:

Plizz din suflet o funda la ce am spus...sad

| Danielangelo a răspuns:

Prin mesaj la telefon happy sau te duci la ea cu tupeu o lipesti de perete si ii spui cu tupeu fara fricahappy

| GreeN_9842 a răspuns:

Pai de ce nu incerci sa-i spui poate ca si ea te place mai stii?smugo iei de mana, de gat si megeti undeva unde sunteti doar voi holul care duce la cancelarie sau pe scarile de la etajul 1 si ii spui

| anyalexandra a răspuns:

Direct te duci la ea o iei undeva unde sunteti doar voi 2 si spui